Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти...
Подання заяв
Подається 5 заяв на 5 спеціальностей. Заяви виставляються в пріоритетності від 1 до 5
Подача заяв через електронні кабінети за результатами ЗНО: 13-22 серпня (до 18:00) 2020 року.
Конкурсні предмети
Конкурсні предмети на спеціальність однакові для всіх ЗВО. Перелік в додатку 4 правил прийому.
Сертифікати ЗНО з української мови та літератури, математики, фізики: 2017 – 2020 років
Сертифікати ЗНО з іноземної мови: 2018-2020 років
Сертифікати ЗНО:
- Українська мова та література
- Математика
- Фізика або Іноземна мова
Коефіцієнти конкурсних предметів
Конкурсний бал
Максимальний бал — 200.
Конкурсний бал випускника множиться на коефіцієнт:
- регіональний — 1.00— для м. Києва;
- галузевий — 1.02— для заяв з пріоритетом 1 та 2 на 131, 132, 136 спеціальності, які мають особливу підтримку (додаток 2 правил прийому), в інших випадках — 1.00;
- сільський — 1.02 — для випускників сільських шкіл 2020року, 1.05 для заяв на 131, 132, 136 спеціальності, які мають особливу підтримку (додаток 2 правил прийому).
Додаткові бали
Окрім додаткових балів за МАН, олімпіади, чемпіонати, діють додаткові бали за участь у олімпіадах для абітурієнтів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Для технічних спеціальностей (додаток 2 правил прийому) можуть нараховуватись від 1 до 20 балів для одного з предметів, але не вище 200 балів.
Розрахунок конкурсного бала
Основні дати вступної кампанії для 1 курсу:
(у звязку з карантином дати можуть бути змінені)
1 серпня — початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів;
13 серпня — подання заяв та документів;
16 серпня — закінчення прийому заяв та документів для вступників, які складають вступні випробування/творчі конкурси/співбесіди;
22 серпня — закінчення прийому заяв та документів;
27 серпня — оприлюднення рейтингових списків вступників за результатами ЗНО та рекомендації до зарахування на місця державного замовлення;
31 серпня — закінчення прийому оригіналів на бюджет;
5 вересня — наказ на зарахування вступників за кошти державного або місцевого бюджету.
Вартість навчання у 2020/2021 н.р. КПІ ім. Ігоря Сікорського на спеціальності для першого рівня (бакалавр) вищої освіти:
131 Прикладна механіка:
- 15600 грн/од.н.р. (очна форма навчання);
- 10600 грн/од.н.р. (заочна форма навчання).
132 Матеріалознавство
- 19600 грн/од.н.р. (очна форма навчання);
- 11500 грн/од.н.р. (заочна форма навчання).
136 Металургія:
- 19600 грн/од.н.р. (очна форма навчання);
- 11500 грн/од.н.р. (заочна форма навчання).
Наказ 1/175 від 08.05.2020 "Про встановлення вартості навчання на 2020/2021 навчальний рік"
Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»
БАКАЛАВР – освітній ступінь вищої освіти особи, яка на основі повної середньої загальної освіти або на базі диплому молодшого спеціаліста здобула базову вищу освіту, фундаментальні і спеціальні уміння та знання щодо узагальненого об’єкта праці (діяльності), достатні для виконання завдань та обов’язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ:
Спеціальність 131 “ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА” – це спеціальність, на якій вчать проектувати та будувати машини, але насправді це можливість одержати найкращу технічну освіту й стати справжнім майстром інженерних вершин. Прикладна механіка – спеціальність широкого профілю, яка дозволить вам в межах КПІ ім. Ігоря Сікорського навчитись розбиратись у складових частинах великих промислових виробництв, зрозуміти будову будь-яких промислових систем та навіть літаків й космічних кораблів. Ви будете знати, як впроваджуються новітні комп’ютерні технології на виробництві, вільно оперувати всіма потрібними програмами й розробляти надсучасні підходи до оптимізації промисловості. Ми готуємо професіоналів високого рівня для успішного кар’єрного росту на підприємствах, в міжнародних та українських компаніях; в аналітичній, консультативній та дослідницькій діяльності, де здобуті знання та навички високо цінуються роботодавцями.
Шукайте нас тут - Telegram, Facebook, Instagram, YouTube
ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ:
Матеріали - це основа розвитку цивілізацій, всіх без винятку галузей науки, техніки, промислового виробництва, збереження та покращення життя й здоров’я людини. Наука про створення та вибір матеріалів залежно від умов їхньої експлуатації є одночасно і фундаментальною природничою, і прикладною.
Спеціальність «Матеріалознавство» - це:
- навчання за міжнародними програмами, узгодженими з кращими університетами Європи;
- опанування принципів створення та виробництва високих технологій, в тому числі наноматеріалів і нанотехнологій;
- підсилена підготовка з комп’ютерного моделювання та комп’ютерної інженерії матеріалів;
- поглиблене вивчення іноземних мов;
- уміння прогнозувати, передбачати ресурс надійної роботи та створювати унікальні матеріали, які працюють за умов космічного холоду, надвисоких температур, термоядерного реактору, в глибокому вакуумі, агресивному середовищі, в людському організмі та живих системах, при високих тисках, абразивному зношуванні, ударній взаємодії. Це надтверді, надміцні, ультрависокотемпературні, розумні, надпровідні, всі, які забезпечують революційні прориви в науці та техніці, промисловому виробництві, інноваційному розвитку.
На випускників чекає цікава та високооплачувана робота на промислових підприємствах, у наукових установах, зокрема в енергетиці, авіації, медицині та біології, електроніці та у сфері ІТ, криміналістиці, фармацевтичному виробництві в Україні та за кордоном
Шукайте нас тут - Telegram, Facebook, Instagram, YouTube
ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ:
Спеціальність 136 “МЕТАЛУРГІЯ” – Секрети виготовлення і обробки металів – одна з найстародавніших професій, яку людство опановувало в усі часи. Зараз метал використовується для виготовлення різноманітних товарів, приладів та устаткування – від скріпок і виделок до автомобілів і ракет. Виробництво металів – це галузь, яка забезпечує найбільший відсоток валютних надходжень в Україну і постійно потребує фахівців у даній області. Ти хочеш пізнати мистецтво виготовлення та застосування металів? Тоді спеціальність «Металургія» - саме для тебе!
Шукайте нас тут - Telegram, Facebook, Instagram, YouTube
ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:
Працевлаштування випускників ІМЗ:
По закінченню навчання ти отримаєш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.
Стипендія:
Стипендія на нашій спеціальності складає 1660 грн/міс., а підвищена 1960 грн/міс. Ти можеш вибороти також іменні стипендії розміром понад 3000 грн/міс.
Корисні посилання:
- Не розумієш, що краще саме для тебе? Запитай експертів – наша команда супергероїв КПІ ім. Ігоря Сікорського зі студентів та випускників готова відповісти на всі твої питання!
- Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії
- Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
- Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2020 році
Телефон гарячої лінії Відбіркової комісії ІМЗ: +38 (згодом)
Детальніше: http://pk.kpi.ua/entry-1-course