Технології та інжиніринг у зварюванні

Форма навчання: денна - бакалавр та магістр

Навчальний план

Усе починається з потреби

Люди зводять будинки, щоб у них жити, та наповнюють їх побутовими речами, щоб створити комфорт. Люди будують дороги й мости, винайшли автомобілі, поїзди, кораблі та літаки, щоб швидше діставатись будь-якої точки ланети. Люди створили телефони і комп’ютери, щоб мати можливість спілкуватись у будь-який час, придумали передавати сигнали через супутники та оптичне волокно, щоб робити це швидко  і якісно.

Що спільного у цих речах?

Це спільне – нероз’ємні з’єднання. Ми створюємо їх. Ми вивчаємо властивості матеріалів, і навчились з’єднувати не тільки метали, але й живі тканини. Ми любимо виклики. Ми підкорили енергію плазми, світла, повітря, вибуху, і тепер вона допомагає нам з’єднувати елементи будь-якої форми та розмірів.

Технології  та інжиніринг  у зварюванні

Ми працюємо  з новими сучасними матеріалами, досліджуємо їхні властивості й оцінюємо здатність до зварювання. Ми виконуємо дизайн зварних конструкцій, винаходимо нові та модернізуємо класичні технології.

Працевлаштування

Навчальний план бакалавра

Навчальна програма бакалавра

Навчальний план магістра, освітньо-професійна програма