Лазерна техніка та комп'ютеризовані процеси фізико-технічної обробки матеріалів

Форма навчання: денна - бакалавр та магістр

Навчальний план

Студенти освітньої програми «Лазерна техніка та комп'ютеризовані процеси фізико-технічної обробки матеріалів»:

• Опановують фізико-математичні та технологічні основи процесів формоутворення виробів з різних, у тому числі й композитних матеріалів, включно з синтезом тривимірних виробів (Rapid Prototyping), управлінням фізико-механічними властивостями їх поверхневих шарів з використанням концентрованих джерел енергії (лазерного променю, електричного розряду, плазми тощо).
  • Набувають уміння розробляти та проектувати технологічне обладнання, створювати й використовувати програми керування для виробничих комплексів на базі систем CAD, CAM, CAE.

Випускники працюють керівниками державних структур директорами підприємств та фахівцями у різних галузях промисловості:

• інженерами-дослідниками
  • конструкторами
  • технологами у науково-дослідних та проектних організаціях, що розробляють й впроваджують процеси і обладнання для фізико-технічної обробки матеріалів як в Україні, так і за її межам

Кращі студенти мають можливість стажуватися у Німеччині, Австрії та Польщі. Наші студенти приймають участь уінженерних та наукових гуртках, конференціях, технічних виставках, займають призові місця на конкурсах наукових робіт та олімпіадах.

Працевлаштування

Навчальний план бакалавра

Навчальна програма бакалавра

Навчальний план магістра, освітньо-професійна програма