Інститут матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона
Запрошуємо на навчання
за сучасними освітніми програмами
на БЮДЖЕТ!
Запрошуємо на навчання
за сучасними освітніми програмами
на БЮДЖЕТ!
Новий інститут значно розширює перспективи виконання великих стратегічних наукових і освітніх проєктів державного та міжнародного рівнів, скорочення процесу отримання інноваційного конкурентного продукту.
Запрошуємо на навчання за сучасними освітніми програмами на БЮДЖЕТ!
Відповідальний секретар відбіркової комісії НН ІМЗ ім. Є.О. Патона
к.т.н., старший викладач
Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Телефон гарячої лінії НН ІМЗ ім. Є.О. Патона: +38 (098) 386-56-70
Адреса приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського: Київ-56, вул. Політехнічна, 14, навчальний корпус 16
Телефони приймальної КПІ для довідок: +38 (097) 694-50-58 - вступ на 1 курс;
Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплома бакалавра, то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури.
Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової.
Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи.
Освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.
Для складання у МНТК та МКТ потрібно: зареєструватись з 27 червня до 18 липня (до 18.00)
та з 10 серпня до 17 серпня скласти їх.
Для вступу на спеціальності 131 Прикладна механіка, 132 Матеріалознавство, 136 Металургія НН ІМЗ ім. Є.О. Патона:
за державним замовленням потрібно скласти фахове вступне випробування
за кошти фізичних та/або юридичних осіб — подати до розгляду мотиваційний лист.
Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра?
Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.
Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно.
За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 20.
Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 серпня зареєструвати електронний кабінет.
Подати заяви можна буде з 16 серпня до 15 вересня включно.
Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти до 19 вересня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.
Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань буде опубліковано тут згодом
Фахові вступні випробування з обраної спеціальності та освітньої програми складають всі вступники до магістратури
Замість результатів МКТ можна врахувати результати Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) та Єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2019-2021 років.
– скановане фото (світле тло, бажано, як на документи – це фото буде на вашому студентському квитку), розмір файла до 1 Мб, формат – jpg, jpeg, png; – сканована копія додатка до диплома (всі сторінки в одному файлі), розмір файла до 3 Мб, формат – jpg, jpeg, png.
2. Перейдіть на сайт https://ez.osvitavsim.org.ua/ та оберіть «Вступ за сертифікатом ЄВІ/ЄФВВ» (на основі вищої освіти). Ознайомтесь з інформаційними матеріалами.
4. Заповніть форму реєстрації. Зверніть увагу, потрібно вказати дійсну адресу електронної пошти – на неї будуть надходити важливі повідомлення.
Введіть відомості про сертифікат ЄВІ/ЄФВВ – номер та PIN (вони розміщені на вашому екзаменаційному листку вгорі). Враховуються виключно результати ЄВІ/ЄФВВ 2020 року. Наявність листка ЄВІ/ЄФВВ обов’язкова для реєстрації електронного кабінету.
Введіть серію та номер документа про здобутий рівень бакалавра чи спеціаліста/магістра.
5. Після натискання кнопки «Зареєструвати» вам на вказану електронну пошту буде надіслано лист для підтвердження. Перейдіть за посилання у цьому листі для активації облікового запису.
6. Введіть адресу та пароль, і ви потрапите до кабінету.
7. Заповніть необхідні поля – вкажіть номер телефону (це обов’язково має бути ваш номер, він необхідний для зв’язку приймальних комісій закладів з вами), підтвердить його, завантажте фото.
8. Перевірте, чи правильно підтягнулись ваші результати ЄВІ/ЄФВВ
9. Завантажте скановану копію додатка документа про раніше здобутий рівень вищої освіти – диплом бакалавра або магістра/спеціаліста у форматі .pdf розміром не більше 3Мб.
10. Перейдіть до вкладинки «Подача заяв». Тут ви можете вибрати регіон, де знаходиться заклад вищої освіти, сам заклад за ключовими словами, форму здобуття освіти – денну, заочну, вечірню, дистанційну, а також спеціальність. Потім натисніть кнопку «Пошук».
11. Подані заяви будуть показані на вкладинці «Подані заяви» після того, як ви їх подасте. Подання заяв доступне з 5 до 22 серпня.
12. Зверніть увагу, подання заяв до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського ведеться на освітні програми. З переліком освітніх програм можна ознайомитись на сайті Приймальної комісії. Вступні фахові випробування також складають на кожну окрему освітню програму.
13. Оберіть освітню програму зі списку та натисніть «Подати заяву».
14. Ви побачите інформацію про конкурсну пропозицію, на ку плануєте подати заяву
15. Оберіть джерело фінансування — у разі, якщо ви подаєте заяву за державним замовленням, поставте відповідну позначку біля першого пункта, у разі, якщо ви подаєте контрактну заяву — біля другого. Зверніть увагу, заява на бюджет бере участь у конкурсі одночасно і на контракт, додатково подавати контрактну заяву на ту саму конкурсну пропозицію не потрібно. На бюджет можна подати до 5 заяв, на контракт кількість заяв не обмежена.16. Обов’язково оберіть результати складання ЄВІ та/або ЄФВВ. Для цього натисніть на рядок із обранням екзаменаційного листка (сертифіката).
17. У вікні, яке з’явиться на екрані, оберіть ваш результат ЄВІ/ЄФВВ та поставте відповідну позначкуПеревірте, чи правильно підтягнулись результати18. Оберіть диплом бакалавра або магістра (спеціаліста), на основі якого здійснюється вступ. Якщо у вас кілька дипломів, ви самі визначаєте, за яким будете вступати. Головне, щоб додаток до цього диплома був підвантажений до особистого кабінету.19. Перейдіть до вкладинки «Подані заяви». Тут будуть подаватись всі ваші заяви та зміни статусів. Статус «Зареєстровано» в ЄДЕБО означає, що вашу заяву зареєстровано у базі. Статус «Зареєстровано» у закладі освіти означає, що заклад освіти її опрацював.
20. Якщо заява вже опрацьована закладом, зайдіть у неї та перегляньте інформацію про дату та місце проведення вступного фахового випробування
Ваговікоефіцієнти оцінок з предметів національного мультипредметного тесту (НМТ) за державним замовленням:
Українська мова 0,3
Математика 0,5
Історія України 0,2
Мотиваційний лист
Мінімальний конкурсний бал - 125
За кошти фізичних та/або юридичних осіб:
Мотиваційний лист
Замість НМТ можуть бути сертифікати ЗНО 2019–2021 рр. (будь-які комбінації за цими предметами). Також результати ЗНО 2019–2021 рр. можуть бути зараховані замість відповідних предметів НМТ, якщо різниця становить не більше 15 балів.
галузевий — 1.02— для заяв з пріоритетом 1 та 2 на 131, 132, 136 спеціальності, які мають особливу підтримку (додаток 2порядку прийому), в інших випадках — 1.00;
Врахування балів за успішне закінчення підготовчих курсів
Випускникам системи доуніверситетської підготовки, які в рік вступу успішно закінчили підготовчі курси закладу вищої освіти, при вступі на навчання на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності, зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (Додаток 2 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році) враховується бал за успішне закінчення підготовчих курсів (до 10 балів додається до конкурсного бала після балансування на вагові коефіцієнти та обчислення)
БАКАЛАВР – освітній ступінь вищої освіти особи, яка на основі повної середньої загальної освіти або на базі диплому молодшого спеціаліста здобула базову вищу освіту, фундаментальні і спеціальні уміння та знання щодо узагальненого об’єкта праці (діяльності), достатні для виконання завдань та обов’язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.
Матеріали- це основа розвитку цивілізацій, всіх без винятку галузей науки, техніки, промислового виробництва, збереження та покращення життя й здоров’я людини. Наука про створення та вибір матеріалів залежно від умов їхньої експлуатації є одночасно і фундаментальною природничою, і прикладною. Спеціальність «Матеріалознавство» - це: - навчання за міжнародними програмами, узгодженими з кращими університетами Європи; - опанування принципів створення та виробництва високих технологій, в тому числі наноматеріалів і нанотехнологій; - підсилена підготовка з комп’ютерного моделювання та комп’ютерної інженерії матеріалів; - поглиблене вивчення іноземних мов; - уміння прогнозувати, передбачати ресурс надійної роботи та створювати унікальні матеріали, які працюють за умов космічного холоду, надвисоких температур, термоядерного реактору, в глибокому вакуумі, агресивному середовищі, в людському організмі та живих системах, при високих тисках, абразивному зношуванні, ударній взаємодії. Це надтверді, надміцні, ультрависокотемпературні, розумні, надпровідні, всі, які забезпечують революційні прориви в науці та техніці, промисловому виробництві, інноваційному розвитку. На випускників чекає цікава та високооплачувана робота на промислових підприємствах, у наукових установах, зокрема в енергетиці, авіації, медицині та біології, електроніці та у сфері ІТ, криміналістиці, фармацевтичному виробництві в Україні та за кордоном
Спеціальність 131 “ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА”– це спеціальність, на якій вчать проектувати та будувати машини, але насправді це можливість одержати найкращу технічну освіту й стати справжнім майстром інженерних вершин. Прикладна механіка – спеціальність широкого профілю, яка дозволить вам в межах КПІ ім. Ігоря Сікорського навчитись розбиратись у складових частинах великих промислових виробництв, зрозуміти будову будь-яких промислових систем та навіть літаків й космічних кораблів. Ви будете знати, як впроваджуються новітні комп’ютерні технології на виробництві, вільно оперувати всіма потрібними програмами й розробляти надсучасні підходи до оптимізації промисловості. Ми готуємо професіоналів високого рівня для успішного кар’єрного росту на підприємствах, в міжнародних та українських компаніях; в аналітичній, консультативній та дослідницькій діяльності, де здобуті знання та навички високо цінуються роботодавцями.
Спеціальність 136 “МЕТАЛУРГІЯ”– Секрети виготовлення і обробки металів – одна з найстародавніших професій, яку людство опановувало в усі часи. Зараз метал використовується для виготовлення різноманітних товарів, приладів та устаткування – від скріпок і виделок до автомобілів і ракет. Виробництво металів – це галузь, яка забезпечує найбільший відсоток валютних надходжень в Україну і постійно потребує фахівців у даній області. Ти хочеш пізнати мистецтво виготовлення та застосування металів? Тоді спеціальність «Металургія» - саме для тебе!
По закінченню навчання ти отримаєш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.
Стипендія:
Стипендія на нашій спеціальності складає 1660 грн/міс., а підвищена 1960 грн/міс. Ти можеш вибороти також іменні стипендії розміром понад 3000 грн/міс.
(ЗА ДИПЛОМОМ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА АБО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА)
Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою – 3 роки замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.
Для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського» ти маєш обов’язково надати результати НМТ з української мови та математики або сертифікат ЗНО 2019-2021 років з української мови та літератури / української мови та з математики.
Пам’ятай
документи до Національного технічного університету України
«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
потрібно подати з 27 липня до 23 серпня включно!
Документи у 2022 році подаються виключно електронно!
Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням — 29 серпня автоматично через Єдину державну електронну базу з питань освіти, тобто ти довідаєшся про рекомендацію прямо у своєму електронному кабінеті. Не впусти можливість!
Шановний абітурієнте, ми раді вітати на нашому сайті.
Що два тиждня, по суботам ми проводимо Дні Відкритих дверей
Зможете отримати інформацію:
Про правила вступу на перший рівень вищої освіти – бакалаврат та другий – магістерський, а також як отримати другу вищу освіту
Про підготовку до вступу
Про спеціальності та освітні програми
Про підготовчі та адаптаційні курси
Про програми академічної мобільності
Про освітні можливості, особливості та додаткові переваги навчання в технічному закладі вищої освіти
Вас чекатиме цікаве спілкування з нашими представниками з керівництва інституту, кафедр, демонстрація технічних і наукових розробок, корисні презентації.