Другий календарний контроль у осінньому семестрі 2022/2023

🔸 05 грудня розпочнеться другий календарний контроль осіннього семестру, який триватиме до 17 грудня. Для отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю з кожної дисципліни, які ви вивчаєте уточніть в силабусах/РСО:
• який обсяг робіт має бути виконаний,
• які контрольні заходи мають бути пройдені,
• яку кількість балів ви повинні мати.

🔸 Якщо ви не ознайомлені чи не маєте доступу до силабусу/РСО з дисципліни, уточніть умови отримання позитивного результату календарного контролю у викладача. І напишіть нам в бот про відсутність цих документів вказавши дисципліну, викладача та вашу групу. Анонімність гарантуємо!

📌 Нагадуємо! Другий календарний контроль осіннього семестру 2022/23 буде проведено, щоб студенти, викладачі і кафедри могли бачити повну картинку навчання і стан виконання індивідуальних навчальних планів.
• Кураторам доцільно обговорити зі студентами їх можливості участі в освітньому процесі.
• Кафедрам приймати рішення щодо допуску до ліквідації академічної заборгованості з урахуванням об'єктивних обставин та можливостей студентів щодо доступу до освітніх матеріалів, можливості участі в освітньому процесі.

📋 Більше:
• Поточні результати з кожної дисципліни мають бути відображені у відповідному модулі в особистому кабінеті АІС «Електронний кампус КПІ». Якщо результати відсутні в Електронному кампусі – напишіть нам з вказанням дисципліни, факультету/НН інституту та кафедри.
Уточнений календар графіку організації освітнього процесу 2022/2023 н.р.
• У разі конфліктних ситуацій пишіть у бот деканату або нам (Положення про вирішення конфліктних ситуацій).

🕓 Коли: 05 грудня – 17 грудня 2022
📍Де: Онлайн

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди.

Успіхів!