Центр колективного користування науковим обладнанням «Матеріалознавство тугоплавких сполук та композитів» створений на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19 листопада 2019 р. № 1439 «Про створення центрів колективного користування науковим обладнанням» та є структурним підрозділом інституту матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Діяльність Центру регламентується:

Директор Центру колективного користування науковим обладнанням «Матеріалознавство тугоплавких сполук та композитів»

Кандидат технічних наук, доцент

Биба Євген Георгійович