Навчально-науковий інститут матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона

Вступ до магістратури 2023року

 Правила прийому для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2023 році

Процедура реєстрації для складання ЄВІ / ЄФВВ випускників КПІ ім. Ігоря

Сікорського 2023, які бажають вступити до магістратури

Процедура реєстрації для складання ЄВІ / ЄФВВ вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки або планують вступати після завершення цього року іншого закладу вищої освіти

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», вступай на наші спеціальності 131 Прикладна механіка, 132 Матеріалознавство, 136 Металургія до Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання в КПІ ім. Ігоря Сікорського на 1 курс магістратури.

Навчання за освітньо-професійною програмою триває 1 рік 4 місяці, за освітньо-науковою триває 1 рік 9 місяців.

Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури. 

Для вступу на навчання на місця за державним замовленням для здобуття ступеня магістра на наші спеціальності 131 Прикладна механіка, 132 Матеріалознавство, 136 Металургія потрібно обовʼязково скласти фахове вступне випробування, єдиний вступний іспит (ЄВІ), який цьогоріч складається з двох частин – іноземної мови за вибором вступника (англійська, німецька, французька або іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення (приклад тесту ТЗНК). 

Для вступу на спеціальності, які входять до Додатка 6 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти за кошти фізичних та / або юридичних осіб – подати до розгляду мотиваційний лист. Програми фахових вступних випробувань оприлюднені на сайтах факультетів та навчально-наукових інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь магістра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

РЕЗУЛЬТАТИ ФАХОВИХ ЕКЗАМЕНІВ

20.07.2023р

21.07.2023р

24.07.2023р

 

25.07.2023р

26.07.2023р 

27.07.2023р

Подання заяв

На бюджет подається 5 заяв на 5 спеціальностей. Заяви виставляються в пріоритетності від 1 до 5.

5

 Максимально можлива кількість поданих заяв за державним замовленням (бюджет)

5+15=20

Максимально можлива кількість поданих заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт)

ПРИМІТКА: без обмеження кількості спеціальностей

  

   

 

 

 

 

 

 

 

СЦЕНАРІЙ І – Випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, які бажають вступити до магістратури та скласти ЄВІ/ЄФВВ, будуть реєструватись виключно через систему «Електронний кампус».

Процедура реєстрації для складання ЄВІ / ЄФВВ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2023, які бажають вступити до магістратури

 1. Зайдіть до системи «Електронний кампус», скориставшись вашим логіном та паролем (у разі відсутності логіна та пароля – зверніться до куратора групи).
 2. У лівому меню оберіть розділ Вступ-2023 (магістратура).
 3. Уважно прочитайте інформацію, потім оберіть вкладинку «Анкета».
 4. Перевірте дані, які автоматично підтягнулись для вас у анкеті – прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, паспортні дані, номер облікової картки платника податків. У разі розбіжностей (змінено ім’я чи прізвище, змінено паспорт) – внесіть необхідні виправлення та ще раз уважно перевірте. Якщо в зв’язку з воєнним станом ви не змогли оновити документ, що посвідчує особу (паспорт або посвідка), а його термін дії сплив, все одно треба вказати дані наявного документа.
 5. Оберіть спеціальність, за якою ви бажаєте вступити на навчання до магістратури. Це не остаточний вибір, остаточно ви оберете під час подання заяви для участі у конкурсі. . Єдиний вступний іспит (ЄВІ) складається для всіх спеціальностей. Якщо ви плануєте вступ на одну із спеціальностей, які додатково передбачають складання єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) – 051 Економіка, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 081 Право, 281 Публічне управління та адміністрування, то при виборі такої спеціальності у вас з’явиться додаткове поле, в якому треба поставити відмітку «Так», та посилання для реєстрації на ЄФВВ на окремому сайті. Зверніть увагу, що зареєструватись на ЄВІ (обов’язково) та ЄФВВ (за необхідності) можна тільки одночасно, один раз та ВИКЛЮЧНО в одному закладі освіти. Результати ЄВІ та ЄФВВ будуть прийматись для участі в конкурсі у будь-якому закладі вищої освіти України, незалежно від місця реєстрації.
 6. Оберіть іноземну мову (англійська, французька, німецька чи іспанська), яку ви бажаєте складати. Вибір не прив’язаний до тієї мови, яку ви вивчали в університеті. Доцільно обрати мову, яку ви знаєте найкраще.
 7. Оберіть населений пункт, у якому ви бажаєте складати ЄВІ. Якщо ви знаходитесь за кордоном – не зволікайте! Кількість місць у закордонних пунктах обмежена. Після досягнення граничної кількості, можливість реєстрації в тому чи іншому місці буде автоматично заблоковано Українським центром оцінювання якості освіти і ви втратите можливість складати ЄВФФ саме там.
 8. Зазначте дійсний номер телефону для зв’язку.
 9. Зазначте дійсну адресу електронної пошти для зв’язку.
 10. За потреби надайте інформацію про необхідність створення особливих умов (у разі, якщо за медичними показниками ви не можете складати ЄВІ / ЄФВВ та ваша хвороба належить до Переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати ЗНО (спільний наказ МОН та МОЗ №1027/900 від 29.08.2016 р.) та коди умов (зазначені у медичному висновку за формою 086/3-о/у). Наявність хвороби та медичного висновку не звільняє від проходження ЄВІ, а надає право на створення особливих умов для складання.
 11. Екзаменаційний листок можна буде отримати засобами поштового зв’язку (Нова Пошта або Укрпошта), зазначте необхідну інформацію (поштову адресу повністю із вказанням індексу для Укрпошти та населений пункт й номер відділення для Нової Пошти). Відправка здійснюється за кошт одержувача.
 12. Відскануйте документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка (1-2 сторінка) або ID-карта (обидві сторони), у разі відсутності – закордонний паспорт громадянина України (1-2 сторінка), безтермінова посвідка на постійне місце проживання (всі сторінки), збережіть в один документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
 13. Відскануйте облікову картку платника податків, збережіть в документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
 14. Відскануйте фотокартку для документів (біле/світле тло), збережіть в документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
 15. Уважно перевірте внесені дані та завантажені документи.
 16. Натисніть «Зберегти». Ваша анкета буде надіслана відповідальному за реєстрацію. Якщо ви плануєте вступати на спеціальності, де необхідно складати ЄФВВ, та заповнили відповідну анкету, підтвердіть це у випливному вікні. Якщо ні, перейдіть за посиланням та зареєструйтесь.
 17. Стежте за змінами статусу вашої анкети у розділі Вступ-2023 (Магістратура). У разі виникнення проблем, зв’яжіться з відповідальним по факультету / навчально-науковому інституту за телефоном гарячої лінії.

Телефон гарячої лінії НН ІМЗ ім. Є.О. Патона: +38 (098) 386-56-70

{youtube}https://youtu.be/mVdsq9q0Rmc{youtube}

 

 

 

 

 

 

 

 

 {youtube}https://youtu.be/mVdsq9q0Rmc{/youtube}

    

 

 

 

 

 

 

 

СЦЕНАРІЙ ІІ – До уваги вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського, які завершили навчання у попередні роки та вже мають диплом бакалавра або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти, де відсутня можливість реєстрації для складання ЄВІ/ЄФВВ. 

До уваги вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського, які завершили навчання у попередні роки та вже мають диплом бакалавра або планують вступати після завершення цього року іншого закладу вищої освіти, де відсутня можливість реєстрації для складання ЄВІ / ЄФВВ.

Для реєстрації на ЄВІ / ЄФВВ вам необхідно виконати такі кроки:
1. Відсканувати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка (1-2 сторінка, 3-5 за наявності декількох фото) або ID-карта (обидві сторони), закордонний паспорт громадянина України (1-2 сторінка), безтермінова посвідка на постійне місце проживання (всі сторінки або всі сторони картки), зберегти в один документ у форматі .jpeg/.jpg/.png розміром до 1 мб. Якщо в зв’язку з воєнним станом ви не змогли оновити документ, що посвідчує особу (паспорт або посвідка), а його термін дії сплив, все одно треба вказати дані наявного документа.
2. Відсканувати облікову картку платника податків та зберегти в документ у форматі .jpeg/.jpg/.png розміром до 1 мб.
3. Відсканувати фотокартку для документів (біле/світле тло) та зберегти в документ у форматі .jpeg/.jp/.png розміром до 1 мб.
4. Відсканувати документ про здобутий рівень вищої освіти не нижче бакалавра та додаток до нього (зберегти в різні документи у форматі .jpeg/.jpg/.png розміром до 1 мб) – для вступників, які завершили навчання у попередні роки. Випускники інших закладів освіти, які завершують навчання у 2023 році, жодні довідки про планове завершення навчання, виписки з індивідуального плану здобувача тощо не подають.
5. Перейдіть за посиланням та уважно заповніть форму реєстрації:
– оберіть вступний іспит або іспити, який (які) ви бажаєте складати – єдиний вступний іспит (ЄВІ) складається для всіх спеціальностей, якщо ви плануєте вступ на одну із спеціальностей, які додатково передбачають складання єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) – 051 Економіка, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 081 Право, 281 Публічне управління та адміністрування, поставте відповідну позначку (Увага! Обрати для складання можна не більше двох предметних тестів ЄФВВ!);
– прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, адресу електронної пошти, контактний номер телефону, документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка або ID-карта, закордонний паспорт громадянина України, безтермінова посвідка на постійне місце проживання) – серія та номер;
– реєстраційний номер облікової картки платника податків;
– у разі наявності документа про здобутий рівень вищої освіти не нижче бакалавра, дані документа (диплома) – серію та номер;
– назву іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська) – частина ЄВІ, друга частина – тест загальної навчальної компетентності – однаковий для всіх вступників до магістратури;
– населений пункт, у якому ви бажаєте скласти ЄВІ (відповідно до наказу МОН України №525 від 04.05.2023 р. пункти проведення створюватимуться відповідно до переліку міст за посиланнями – ЄВІ)Якщо ви знаходитесь за кордоном – не зволікайте! Кількість місць у закордонних пунктах обмежена. Після досягнення граничної кількості, можливість реєстрації в тому чи іншому місці буде автоматично заблоковано Українським центром оцінювання якості освіти і ви втратите можливість складати ЄВІ саме там;
– у разі складання ЄФВВ – населений пункт, у якому ви бажаєте скласти ЄФВВ (відповідно до наказу МОН України №525 від 04.05.2023 р. пункти проведення створюватимуться відповідно до переліку міст за посиланнями – ЄФВВ). Якщо ви знаходитесь за кордоном – не зволікайте! Кількість місць у закордонних пунктах обмежена. Після досягнення граничної кількості, можливість реєстрації в тому чи іншому місці буде автоматично заблоковано Українським центром оцінювання якості освіти і ви втратите можливість складати ЄВІ саме там;
– інформацію про необхідність створення особливих умов (у разі, якщо за медичними показниками ви не можете складати ЄВІ / ЄФВВ та ваша хвороба належить до Переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати ЗНО (спільний наказ МОН та МОЗ №1027/900 від 29.08.2016 р.) та коди умов (зазначені у довідці)), наявність хвороби та медичного висновку не звільняє від проходження ЄВІ або ЄФВВ, а надає право на створення особливих умов для складання;
– додайте фотокартку.
6. Поставте позначки про дозвіл на обробку персональниих даних та ознайомлення з необхідними документами.
7. Уважно перевірте внесені відомості та натисніть «Подати заяву».

Телефон гарячої лінії НН ІМЗ ім. Є.О. Патона: +38 (098) 386-56-70

{youtube}https://youtu.be/_DC8M5kQezI{youtube}

 

 

 

 

 

 

 

  

 {youtube}https://youtu.be/_DC8M5kQezI{/youtube}

 ЄВІ – єдиний вступний іспит з іноземної мови

Шановні вступники! У зв’язку з правовим режимом воєнного стану можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання проводиться в такі строки:

8 травня - 31 травня - Реєстрація заяв на участь в єдиному вступному іспиті (ЄВІ) 

26 червня - 18 липня - Основна сесія єдиного вступного іспиту 

17 липня - 28 липня - Проведення фахових іспитів

31 липня - 21 серпня 18:00 - Реєстрація заяв вступників для участі у конкурсному відборі

31 липня - 14 серпня 18:00 - Проведення фахових іспитів на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб

не пізніше 26 серпня - Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням

до 29 серпня 18:00 - Виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення

31 серпня - Зарахування вступників за державним замовленням

30 серпня - 6 вересня 17:00 - Виконання вимог до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб

не пізніше 7 вересня - Зарахування вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб

Шановні вступники! У зв’язку з правовим режимом воєнного стану можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями! 

 


Розрахунок конкурсного балу

КБ = (ІМ х 0,2 + ТЗНК х 0,2) + ФІ х 0,6

де ІМ - іноземна мова;

ТЗНК - Тест загальної навчальної компетентності;

ФІ - фаховий іспит.


Вартість навчання у 2023 н.р. КПІ ім. Ігоря Сікорського

для другого рівня (магістр) вищої освіти 

на спеціальності 131 Прикладна механіка, 132 Матеріалознавство:

 • 29900 грн/од.н.р. (очна форма навчання);
 • 19900 грн/од.н.р. (заочна форма навчання).

на спеціальності 136 Металургія:

 • 29900 грн/од.н.р. (очна форма навчання).

Джерело на сайті Приймальної комісії

 Детальніше: https://pk.kpi.ua/entry-5-course/


Для вступу на спеціальності: 131 Прикладна механіка, 132 Матеріалознавство, 136 Металургія

НН ІМЗ ім. Є.О. Патона:

 • за державним замовленням потрібно скласти фахове вступне випробування + подати мотиваційний лист.
 • за кошти фізичних та/або юридичних осіб — подати до розгляду мотиваційний лист.
 1. Мінімальний конкурсний бал для вступу за державним замовленням - 130
 2. Мінімальний конкурсний бал для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб - 100

 


 

Програми фахових вступних випробувань:

131 Прикладна механіка

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-наукову програму підготовки магістра зі спеціальності 131 Прикладна механіка

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра "Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій" за спеціальністю 131 Прикладна механіка

132 Матеріалознавство

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-наукову програму підготовки магістра зі спеціальності 132 Матеріалознавство

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра "Нанотехнології та комп'ютерний дизайн матеріалів" за спеціальністю 132 Матеріалознавство

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра "Інжиніринг та комп'ютерне моделювання в матеріалознавстві" за спеціальністю 132 Матеріалознавство

136 Металургія

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра "Комп'ютеризовані процеси лиття" за спеціальністю 136 Металургія