Навчання у Норвезькому університеті природничих і технічних наук

Відкрито конкурс на включене навчання у Норвезькому університеті природничих і технічних наук у 2020 році (м. Йовік)

У рамках проекту “NTNU-KPI Collaboration within Industry 4.0 Education” програми Eurasia оголошено про початок прийому заявок на включене навчання у Норвезькому університеті природничих і технічних наук (НТНУ) на осінній семестр 2020-2021 навчального року у м. Йовік, Норвегія.

Витрати на навчання покриваються за рахунок проекту.

Метою проекту “NTNU-KPI Collaboration within Industry 4.0 Education” є створення привабливої освіти за програмою «Стале виробництво» шляхом обміну знаннями між НТНУ і KПІ ім. Ігоря Сікорського.

Вимоги до учасників конкурсу:

1. Конкурс відкритий для студентів 1 курсу магістратури Механіко-машинобудівного інституту та Факультету менеджменту та маркетингу.
  2. Студент має підготувати матеріали магістерської дисертації до 01 липня 2020 року з готовністю 90 %.

Порядок подачі заявок:

1. Кандидати мають заповнити онлайн форму

Перелік необхідних документів для участі в конкурсі:

- мотиваційний лист;
- анотація магістерської дисертації;
- сертифікат знання англійської мови на рівні В1 чи вище;
- рекомендаційний лист від наукового керівника;
- виписка оцінок з особової справи;
- копія диплому бакалавра та додатку до нього;
- творчі досягнення (публікації, призові місця на олімпіадах, патенти тощо).

Кінцевий термін подання: 1 березня 2020 року.

За консультацією звертатись за телефоном +38(098)-712-35-09 (Ольга)