В КПІ ім. Ігоря Сікорського введено обмеження через коронавірус

Згідно з Наказом № 7/54 від 11.03.2020 року «Про заходи запобігання розповсюдження захворювання на короновірус COVID-19» введено обмежувальні заходи та призупинено очний освітній процес в університеті з 12 по 3 квітня 2020 року.

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і довузівської підготовки на період з 12.03.20 по 04.04.20 переведено на дістанційне навчання з використанням електроних кабінетів в системі "Електроний кампус" та інших інформаційно-комунікаційних технологій.

Директорам інститутів/деканам факультетів, завідуючим кафедрри організувати проведення в дістанційному режимі лекційних занять та скорегувати форму і графік проведення практичних і лабораторних занять, а також сесії, запланованої на квітень 2020 року.

Наказ № 7/54 від 11.03.2020 року «Про заходи запобігання розповсюдження захворювання на короновірус COVID-19»
Наказ № 7/52 від 06.03.2020 року «Стосовно рекомендацій щодо дій та правил задля недопущення розповсюдження короновірусом COVID-19»
Повідомлення прес-служби Міністерства освіти та науки України
Лист Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року