Інновації молоді в машинобудуванні

XIV Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні» починає роботу по прийому і публікації тез доповідей з 1 квітня.

Конференція призначена для наукового спілкування творчої молоді різних регіонів України в галузі машинобудування, обміну науково-технічними досягненнями, апробації виконаних досліджень.

Тематикою конференції є постановка та вирішення науково-технічних завдань сучасної машинобудівної галузі – проектування, розрахунки, технології виготовлення, складання, випробування та експлуатації деталей, вузлів і агрегатів машин. Аудиторія конференції – студенти, аспіранти та молоді вчені машинобудівних навчальних та наукових установ України.

Процедуру завантаження тез, вимоги до них та решту інформації можна подивитись на сайті конференції.