КПІАбітFest вже 10 квітня!

10 квітня, у день КПІАбітFest, ви матимете унікальну можливість отримати відповіді на свої запитання, дізнатися від запрошених фахівців про можливості в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Поспілкуватися із нашими представниками. Це подорож у світ київської політехніки!

10 квітня о 10.00 починаємо з головного:

• 5 кроків до мети: Як вступити до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році? Все про вступ, подання заяв та оригіналів документів у 2021 році
  • Академічна мобільність: можливості для студентів
  • Військова кафедра КПІ ім. Ігоря Сікорського
  • Про проживання в гуртожитках університету
  • Цікаве від студентів

Де: YouTube

А вже з 13:10 зум-зустрічі із факультетами/інститутами – готуйте свої питання та підключайтесь!
Де: у Zoom, усі лінки та розклад тут (список оновлюється).

Пропустили попередні відео?

Бажаєте, щоб ваш навчальний заклад співпрацював із КПІ ім. Ігоря Сікорського? Заповнюйте форму!

Будьте обережні та здорові, бережіть себе і чекаємо на вас!