Освітня програма «Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві»

Освітня програма «Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві» - це:

• навчання за програмою, узгодженою з кращими технічними університетами Європи;
  • підсилена підготовка з комп’ютерного моделювання та комп’ютерної інженерії матеріалів;
  • опанування принципів створення та виробництва унікальних матеріалів з використанням високих технологій, в тому числі наноматеріалів;
  • уміння прогнозувати ресурс надійної роботи матеріалів, які працюють в екстремальних умовах, в людському організмі та живих системах.

Студенти мають можливість стажуватися в провідних наукових центрах таких країн, як Польща, Франція, Німеччина, Японія.

На випускників чекає цікава та високооплачувана робота на промислових підприємствах енергетики, авіації, електроніки та у сфері ІТ, криміналістиці, медицині, фармацевтичному виробництві та в наукових установах в Україні та за кордоном.