Онлайн Конференція «ДОСЯГНЕННЯ АДИТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ВІДБУДОВИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, НАУКИ ТА ІНЖИНІРІНГУ: Надихаємо українську технологічну революцію»

7-8 грудня 2022 року

відбудеться Онлайн Конференція

«ДОСЯГНЕННЯ АДИТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ВІДБУДОВИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, НАУКИ ТА ІНЖИНІРІНГУ: Надихаємо українську технологічну революцію».

Тема події: найсучасніші досягнення адитивних технологій і 3D-друку та їх використання у відбудові української промисловості, інжинірингу та науки.

У конференції приймуть участь кращі світові розробники технологій, виробники обладнання, програмного забезпечення та матеріалів, а також провідні українські фахівці даної галузі.

Ми плануємо обговорити сучасні тренди у адитивних технологіях, останні досягнення у обладнанні та матеріалах, питання інженерної освіти для сучасних технологій 3Д-друку, найновіші досягнення адитивних технологій у медицині.

Запрошуємо до участі українських промисловців, а також компанії, що вже працюють з технологіями 3Д друку, викладачів та студентів інженерних спеціальностей, інженерів, зацікавлених у побудові кар’єри у галузі дизайну для сучасного виробництва.

Участь у конференції безкоштовна!

Щоб послухати доповіді і взяти участь у обговоренні необхідно зареєструватися: