17 вересня в змішаному очному/дистанційному форматі проведено День першокурсника Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона, в якому прийняли участь адміністрація інституту, завідувачі кафедр, викладачі, зокрема, куратори академічних груп першого курсу, представники студентського самоврядування та профспілок, і звісно – студенти-першокурсники.

Після вітальних слів від в.о. директора та наукового керівника НН ІМЗ ім. Є.О. Патона І.А. Владимирського та П.І. Лободи до відома студентів було доведено інформацію щодо особливостей організації навчального процесу, основних правил призначення стипендій, оформлення банківських карток, постановки на військовий облік, правил поселення до гуртожитку тощо. Також відбулося очне знайомство студентів-першокурсників із завідувачами випускових кафедр та кураторами академічних груп.

Голова профкому студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського Ігор Степанюк тепло привітав наших першокурсників та розповів про діяльність первинної профспілкової організації студентів університету, а Голова студентської ради НН ІМЗ ім. Є.О. Патона Володимир Сова після привітання проінформував про особливості студентського самоврядування.

Щиро вітаємо першокурсників зі вступом до КПІ ім. Ігоря Сікорського та початком студентського життя.

З інформаційними матеріалами, представленими під час заходу, можна ознайомитися за посиланням.

imz_1709_6.jpg
imz_1709_7.jpg