День пам'яті та примирення

Шановні ветерани!

Від щирого серця вітамо Вас із Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці славні свята ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Напередодні цього світлого дня бажаємо вам міцного здоров`я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє вашого міста і рідної нашої України!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!
Зі святом, дорогі ветерани!