ph_kpi_1.jpeg
Інститут матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона

Запрошуємо на навчання
за сучасними освітніми програмами
на БЮДЖЕТ!

Запрошуємо на навчання
за сучасними освітніми програмами
на БЮДЖЕТ!

Новий інститут значно розширює перспективи виконання великих стратегічних наукових і освітніх проєктів державного та міжнародного рівнів, скорочення процесу отримання інноваційного конкурентного продукту.

Запрошуємо на навчання
за сучасними освітніми програмами
на БЮДЖЕТ!

VII Міжнародна матеріалознавча конференція HighMatTech-2021. 5-7 жовтня 2021 року

5-7 жовтня 2021 року відбудеться VII Міжнародна матеріалознавча конференція HighMatTech-2021!
 
Організатори заходу: Українське матеріалознавче товариство ім. І. М. Францевича, Інститут проблем матеріалознавства ім. І. М. Францевича НАН України (ІПМ) та Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» МОН України (КПІ).
Мета конференції: сприяння обміну ідеями та обговорення наукових результатів у створенні, дослідженні та застосуванні новітніх матеріалів, а також налагодження контактів між провідними фахівцями в галузі матеріалознавства.
Тематика конференції: метали та сплави; металокерамічні та керамічні матеріали, низькорозмірні матеріали, захисні покриття та інженерія поверхні.
 
Офіційна мова конференції: англійська.
Місце проведення: конференція відбуватиметься в гібридному режимі (он-лайн та оф-лайн участь), з основним місцем проведення в м. Києві (КПІ та ІПМ). Можливі наступні форми участі: усні та постерні доповіді, слухачі.
Для участі у заході потрібно зареєструватись на офіційному сайті конференції за посиланням: Conference Website.
У разі виникнення питань звертайтеся на за e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 
 
З повагою,
Організаційний комітет конференці
© 2021 ІМЗ ім. Є. О. Патона