VII Міжнародна матеріалознавча конференція HighMatTech-2021. 5-7 жовтня 2021 року

5-7 жовтня 2021 року відбудеться VII Міжнародна матеріалознавча конференція HighMatTech-2021!

Організатори заходу: Українське матеріалознавче товариство ім. І. М. Францевича, Інститут проблем матеріалознавства ім. І. М. Францевича НАН України (ІПМ) та Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» МОН України (КПІ).
Мета конференції: сприяння обміну ідеями та обговорення наукових результатів у створенні, дослідженні та застосуванні новітніх матеріалів, а також налагодження контактів між провідними фахівцями в галузі матеріалознавства.
Тематика конференції: метали та сплави; металокерамічні та керамічні матеріали, низькорозмірні матеріали, захисні покриття та інженерія поверхні.

Офіційна мова конференції: англійська.
Місце проведення: конференція відбуватиметься в гібридному режимі (он-лайн та оф-лайн участь), з основним місцем проведення в м. Києві (КПІ та ІПМ). Можливі наступні форми участі: усні та постерні доповіді, слухачі.
Для участі у заході потрібно зареєструватись на офіційному сайті конференції за посиланням: Conference Website.

З повагою,
Організаційний комітет конференці