Навчально-науковий інститут матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона

136 МЕТАЛУРГІЯ

131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА

Подання оригіналів документів

Як подати оригінали документів до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році? Тримайте три варіанти для вступників!

У зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусної хвороби та пандемією COVID-19 радимо вам обрати саме цей варіант подання документів. Ми піклуємось про ваше здоров’я, не ризикуйте, залишайтесь вдома та скористайтесь послугами національного оператора поштового зв’язку!

Як це зробити?

 •  
  Підготуйте оригінали за перелікомУвага! Ви надсилаєте оригінали документів про здобутий освітній рівень (свідоцтво, атестат, диплом) та додатка до нього, оригінал сертифіката ЗНО та інформаційну картку або оригінал листка єдиного вступного іспиту або єдиного вступного фахового випробування та листка результатів. Всі інші документи надсилаються у копіях!
 •  
  Роздрукуйте заяву, з електронного кабінету відповідно до інструкції або надіслану вам на електронну пошту відбірковою комісією факультету/інституту (двосторонній друк), підпишіть її.
 •  
  Оберіть факультет, на який ви подаєте оригінали зі списку, уважно підпишіть конверт за зразком та зверніться до найближчого відділення «Укрпошти». Наша адреса: КПІ ім. Ігоря Сікорського, Приймальна комісія (абревіатура факультета/інститута), проспект Перемоги, 37, м. Київ, 03056.
   
   
  У поштовому відділені зробіть детальний опис вкладень та надішліть рекомендований лист або лист з оцінкою вартості.
 
 •  
  У разі виникнення питань — звертайтесь до нас за телефом гарячої лінії.

У зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусної хвороби та пандемією COVID-19 закликаємо вас дотримуватись всіх норм, встановлених Міністерством охорони здоров’я України та Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Зберігайте соціальну дистанцію. У приміщення заходьте виключно у засобах індивідуального захисту. Користуйтесь антисептиками та мийте руки.

 •  
  Підготуйте за переліком всі необхідні оригінали документів та копії до тих документів, які залишаються у закладі освіти в копіях (паспорт або ID-карта, індивідуальний податковий номер, військовий квиток, довідка про реєстрацію місця проживання).
 •  
  Оберіть факультет або інститут, на який ви вступаєте, відповідно до розміщення.
 •  
  Подайте документи до відбіркової комісії.

У зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусної хвороби та пандемією COVID-19 ви можете скористатись варіантом подання документів, скріплених кваліфікованим електронним підписом.

 •  
  Підготуйте сканкопії необхідних оригіналів документів за переліком, а також сканкопію заяви, роздруковану з електронного кабінету за інструкцією або надіслану вам на електронну пошту відбірковою комісією факультету/інституту.
 •  
  Зайдіть на портал Дія та за допомогою інструкції підпишіть кожен документ кваліфікованим електронним підписом.
 •  
  Підписані документи надішліть на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з вказанням у темі абревіатури факультету/інституту, освітнього рівня (бакалавр, магістр) та прізвища, ім’я та по батькові повністю.