Звіт директора НН ІМЗ ім.Є.О. Патона за результатами роботи в 2023 році

28 березня 2024 року відбулася конференція трудового колективу НН ІМЗ ім. Є.О. Патона.

На порядку денному – звіти директора Ігоря ВЛАДИМИРСЬКОГО та в.о. голови профбюро Костянтина БАРАНЦЕВА за результатами роботи у 2023 році.

В обговоренні звітів прийняли участь науковий керівник інституту Петро ЛОБОДА, завідувачі кафедр Віктор КВАСНИЦЬКИЙ, Михайло ЯМШИНСЬКИЙ, Олексій КАГЛЯК.

Делегати конференції затвердили звіти за представленими напрямами роботи, позитивно оцінили роботу керівництва та колективу інституту в цілому, а також ухвалили завдання на 2024 рік.

Також одноголосним рішенням зборів було продовжено дію колективного договору НН ІМЗ ім. Є.О. Патона на 2024 рік та обрано делегатів на конференцію трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Гостями заходу були проректор з науково-педагогічної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Олексій ЖУЧЕНКО та голова профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло БЕЗУГЛИЙ, які у своїх заключних виступах відповіли на питання делегатів конференції та привітали колектив з успішними результатами роботи.

З повним звітом директора за напрямами роботи НН ІМЗ ім. Є.О. Патона можна ознайомитись за посиланням: