Навчально-науковий інститут матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона
imz_foto_131a_x_1.jpg
imz_foto_131b_x_1.jpg
imz_nano_top_x_6.jpeg
imz_foto_136_x_1.png
imz_foto_131b_x_3.jpg
imz_foto_136_x_2.png
imz_foto_132b_x_2.jpg
imz_foto_132_3.jpg
imz_foto_131a_x_2x.jpg
imz_foto_132b_x_1.jpg
imz_foto_136_3.png
previous arrow
next arrow

132 МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО

136 МЕТАЛУРГІЯ

131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА

Вітаємо з завершенням підвищення кваліфікації за програмою «Металографічні дослідження металів та зварних з՚єднань»

Вітаємо із підтвердженням кваліфікації!

У період з 4 по 15 грудня 2023 року на кафедрі фізичного матеріалознавства та термічної обробки НН ІМЗ ім. Є.О. Патона за дорученням Міжгалузевого учбово-атестаційного центру ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАН України група фахівців проходила підвищення кваліфікації за програмою «Металографічні дослідження металів та зварних з՚єднань».  Слухачі цих курсів приїхали з різних підприємств України, де вони працюють у металографічних лабораторіях або центральних заводських лабораторіях, зокрема: ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», ДТЕК Бурштинська ТЕС, ДТЕК Придніпровська ТЕС, ВП «Ладижинська теплова електрична станція», філія «НДКП» АТ «Укрзалізниця», ДСП «Чорнобильська АЕС.

imz_sc_sc_23_2.jpg
imz_sc_sc_23_3.jpg
imz_sc_sc_23_1.jpg
previous arrow
next arrow

За час перебування на кафедрі ФМТО слухачі пройшли теоретичну та практичну підготовку тривалістю 72 години із металографії, сучасних методик дослідження, пробопідготовки, термічної обробки, особливостей металографічного аналізу легованих сталей, оцінки схильності зварних з՚єднань аустенітних та феритних сталей до міжкристалітної корозії. Теоретичні та практичні заняття проводили проф. Карпець М.В., доценти Бобіна М.М., Дудка О.І. та Котляр С.М. Також слухачі ознайомилися з лабораторіями кафедри та ЦККНО НН ІМЗ ім. Є.О. Патона, їм були вручені додаткові матеріали про кафедру для розповсюдження серед своїх колег.

За результатами проходження програми стажування слухачі отримали відповідні посвідчення щодо підтвердження їх професійної компетентності.