Запрошуємо на міжнародний науковий семінар «Functional Spintronic Nanomaterials for Radiation Detection and Energy Harvesting»

25-27 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського

на базі Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона

за фінансової підтримки програми НАТО «Наука заради миру і безпеки»

проходитиме міжнародний науковий семінар

«Functional Spintronic Nanomaterials for Radiation Detection and Energy Harvesting».

Програмою семінару передбачено доповіді відомих вчених у галузі спінтроніки та фізики магнітних матеріалів із Німеччини, України, Австрії, Бельгії, Туреччини, Іспанії, Франції, Португалії, Великої Британії та США.

Співкерівники семінару – професор Буркард Хіллербрандс (Рейнсько-Пфальцський технічний університет Кайзерслаутерна-Ландау, ФРН) та д-р фіз.-мат. наук Ігор Владимирський (КПІ ім. Ігоря Сікорського).

Пленарне засідання семінару відбудеться 25.09.2023 о 11-00 у залі засідань Вченої ради (корпус №1), а наукові сесії – в ауд. 101 навчального корпусу №9.

Детальну інформацію щодо семінару, спікерів та доповідей представлено на сайті заходу https://spinnano.kpi.ua

Запрошуємо доєднатись усіх бажаючих!