Навчально-науковий інститут матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона
imz_foto_131a_x_1.jpg
imz_foto_131b_x_1.jpg
imz_nano_top_x_6.jpeg
imz_foto_136_x_1.png
imz_foto_131b_x_3.jpg
imz_foto_136_x_2.png
imz_foto_132b_x_2.jpg
imz_foto_132_3.jpg
imz_foto_131a_x_2x.jpg
imz_foto_132b_x_1.jpg
imz_foto_136_3.png
previous arrow
next arrow

132 МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО

136 МЕТАЛУРГІЯ

131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА

Мовна підготовка студентів (для всіх, крім студентів факультету лінгвістики)

🔸 Студентам 1 курсу бакалаврату/магістратури:
Якщо ви вивчали англійську мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно за розкладом відвідати пару з іноземної мови та пройти тестування для визначення рівня володіння англійською мовою.

Якщо ви вивчали німецьку мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно за розкладом відвідати пару з іноземної мови, повідомити викладача іноземної мови про обрання німецької мови та зареєструватися через Google форму. За вказаними контактами з вами зв'яжеться викладач німецької мови і запропонує пройти тестування для визначення рівня володіння німецькою мовою.

Якщо ви вивчали французьку мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно за розкладом відвідати пару з іноземної мови, повідомити викладача іноземної мови про обрання французької мови та зареєструватися через Google форму, а потім пройти тестування для визначення рівня володіння французькою мовою.

📌 Увага! Групи з вивчення німецької та французької мови формуються до 15 вересня 2023!
📋 Додатково
• За бажанням студенти можуть змінити обрану іноземну мову – переведення здобувачів бакалаврського рівня між дисциплінами з вивчення іноземної мови (зміна мови) здійснюється в канікулярний період між 2 і 3 курсом. Порядок переведення та зразки заяв можна знайти за посиланням.
• Здобувачам магістерського рівня пропонується вивчати ту іноземну мову, яку вони вивчали на бакалаврському рівні. За наявності міжнародного сертифіката, сертифіката мовних курсів із зазначенням рівня володіння іноземною мовою не менше В2, здобувачам пропонується обрати до вивчення одну з трьох мов – англійську, німецьку або французьку.

Додаткову інформацію та контакти викладачів ви зможете знайти на сайтах кафедр:

Англійська мова:
Кафедра англійської мови технічного спрямування №2 – для студентів НН ІМЗ, НН ІАТ, НН ІТС, НН ММІ, НН ФТІ, ІХФ, ПБФ, ФМФ.
Німецька мова:
Кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови.
Французька мова
Кафедра теорії, практики та перекладу французької мови.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм.

Залишились запитання щодо процесу обрання мовної підготовки?

Звертайтесь до заступника декана ФЛ Павленко Ольги В’ячеславівни @olhapavlenko.

З інших питань пишіть нам @DNVR_team_bot. Успіхів!