Особливості поселення на літній період 2023 р.

Відповідно до розпорядження №РП/171/2023 від 06.06.2023 «Щодо організації проживання у гуртожитках студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського в літній період поточного року», право на поселення на літній період надається:
• здобувачам з числа пільгових категорій, визначених КМУ (сироти, позбавлені батьківського піклування, інваліди, учасники бойових дій та ін.);
• здобувачам з тимчасово окупованих або особливо небезпечних територій (ТОТ або ОНТ);
• здобувачам, які проходять навчання на кафедрі військової підготовки;
• здобувачам, які мешкають в гуртожитках;
• випускникам, які подали документи на вступ до магістратури/аспірантури до КПІ ім. Ігоря Сікорського і потребують поселення для виконання вступних вимог.

📋 Детальні алгоритми, зразки заяв, вартість проживання на літній період і реквізити у статті.

❤️ Не нехтуйте своєю безпекою та життям: у разі оголошення повітряної тривоги - слідуйте до найближчого укриттяСтудмістечко КПІ. З питаннями сюди. Успіхів!