Другий календарний контроль у весняному семестрі 2022/2023 н.р.

🔸 Сьогодні, 08 травня, розпочинається другий календарний контроль весняного семестру для студентів бакалаврів 1-3 курсу та студентів магістрів 1 курсу. Він триватиме до 20.05 включно. Рекомендуємо уточнити у всіх викладачів вимоги до отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю.

🔸 Що потрібно, щоб отримати позитивний результат по другому календарному контролю? Що буде, якщо з дисципліни, за результатами календарного контролю, є дві незадовільні оцінки? Чи можна виправити результати календарного контролю? Відповіді на ці та інші питання дивіться в статті.

📋 Додаткова інформація:
• Поточні результати з кожної дисципліни мають бути відображені у відповідному модулі в особистому кабінеті АІС «Електронний кампус КПІ». Якщо результати відсутні в Електронному кампусі – напишіть нам з вказанням дисципліни, факультету/НН інституту та кафедри.
Уточнений календар графіку організації освітнього процесу 2022/2023 н.р.
• У разі конфліктних ситуацій пишіть у бот деканату або нам (Положення про вирішення конфліктних ситуацій).
Якщо є питання – пишіть нам в бот.

🕓 Коли: 08 травня – 20 травня 2023
📍Де: змішана форма

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!