Черговий набір центру "Progresstech-Ukraine – КПІ" на курси підготовки до працевлаштування «Основи конструювання авіаційної техніки»

Відкрито черговий набір на наші курси підготовки до працевлаштування «Основи конструювання авіаційної техніки» на базі Центру дуальної освіти Progresstech-Ukraine – КПІ!

Програма курсів передбачає ознайомлення слухачів із основами аеродинаміки, будовою авіалайнерів та їхніми системами і вивчення програмних продуктів для 3D моделювання конструкцій (CAD) та їхнього аналізу. Технології навчання відповідають стандартам сучасного інжинірингу та дозволяють випускникам отримати помітну перевагу в конкуренції на ринку праці. Адже ефективну організацію всіх процесів, комунікацію з викладачами та постійний доступ слухачів до матеріалів курсу забезпечить Learning Management System.

⚙️ Термін навчання – 2 місяці.
⚙️ Заняття починатимуться після 16:00 та проходитимуть 4-5 разів на тиждень.
⚙️ Форма навчання – онлайн.

Ми запрошуємо до співпраці студентів останнього курсу бакалаврату, магістрантів та всіх зацікавлених випускників технічних спеціальностей закладів вищої освіти.
Last but not least: усім випускникам курсів, що вдало завершили навчання, традиційно буде запропоновано пройти співбесіду на вакантні інженерні посади в Progresstech-Ukraine.

Щоб почати навчання вам потрібно:
Подати заявку – до 27 березня 2023.
Пройти конкурсний відбір (тестування) – 29 березня 2023.
Почати навчання – з 03 квітня 2023.
➡️ РЕЄСТРАЦІЯ ⬅️

P.S. Тест включатиме питання з основ механіки, матеріалознавства, технології машинобудування, інженерної графіки та англійської мови.