Кристали в смартфонах

📲 Чи можете ви, людина ХХІ століття, уявити своє життя без смартфона або мобільного телефона? Смартфони стали невід’ємною частиною нашого життя, вони наші супутники у побуті, розвагах, навчанні, роботі, у відносинах з державою Україною (жодна з держав не може похизуватися таким сервісом як Дія!) Виявляється, що більше 60 % населення Землі має мобільні телефони і смартфони! І цей відсоток постійно зростає.
👩‍🏫Але смартфон – це не тільки лаконічна форма, красивий дизайн і зручність користування. Це, перш за все, сучасні матеріали і технології!
✨Так, саме матеріали на першому місці!
Кожний виробник бренда, чи то Samsung, чи то iPhone тощо має свої секрети і свою суміш компонентів. Але в середньому кожний смартфон потребує приблизно 80 % стабільних елементів Періодичної таблиці.
Далі тут ПОСИЛАННЯ
Про ці та інші матеріали та технології їх отримання ви можете дізнатись більше навчаючись на освітній програмі “Нанотехнології та комп’ютерний дизайн матеріалів” спеціальності 132 Матеріалознавство. Кафедра високотемпературних матеріалів та порошкової металургії чекає на вас!
До скорої зустрічі
Ліна Бірюкович