Зустріч зі здобувачами освіти Київського професійного коледжу будівництва і архітектури.

21 листопада 2022 року у рамках тижня профорієнтації кафедра зварювального виробництва НН ІМЗ ім. Є.О.Патона відбулась онлайн - зустріч зі здобувачами освіти Київського професійного коледжу будівництва і архітектури.

З цим закладом освіти у кафедри склались давні дружні стосунки. Коледж здійснює підготовку зварників, і декілька випускників вже обирали для вступу КПІ.
Доцент кафедри С.М.Мінаков показав нову відео-презентацію кафедри зварювального виробництва, в якій ознайомив слухачів з освітньою програмою "Інжиніринг зварювання , лазерних та споріднених технологій", з особливостями теоретичної і практичної підготовки , вибором на старших курсах різних напрямків навчання , можливостями подальшого працевлаштування.

imz_zv_1_1.jpg
imz_zv_1_2.jpg
imz_zv_1_3.jpg
imz_zv_1_4.jpg

Велику зацікавленість викликали відео-ролики про роботу гуртків на кафедрі. Слухачі поставили багато запитань щодо правил вступу , умов навчання і проживання в гуртожитках. Вони забажали відвідати кафедру і ознайомитись з її лабораторіями.