Відкрито додатковий набір до Університету Лотарингії

🔹 Запрошуємо магістрів на навчання або стажування, аспірантів на стажування протягом весняного семестру 2022-2023 н.р. (5 місць). Навчальний процес буде відбуватися англійською або французькою мовою в залежності від обраної програми.

🔹 Також запрошуються постдокторанти на викладання (2 місця), обов'язково зі знанням англійської або французької мови. Від дати захисту дисертації до моменту подачі заявки має бути не більше 6 років.

🔹 Остаточне рішення щодо надання грантів буде прийнято після співбесіди з представником приймаючого ЗВО.

❗️ Надсилаючи комплект документів на пошту відділу, обов'язково просимо зазначити фактичне місце перебування в листі!

📋 Інформація про доступні програми навчання/стажування в Університеті Лотарингії на сайті академічної мобільності
🕔 Коли: подача документів (https://mobilnist.kpi.ua/competition/) триває до 01.12.2022
📍 Де: Онлайн, пакет документів надіслати на пошту Відділу мобільності Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зверніть увагу на обмеження перетину кордону України для певних категорій громадян, у зв'язку з чинністю правового режиму воєнного стану в країні.

💭 Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті. З питаннями сюди або на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Успіхів!