КПІшники слухатимуть лекції науковців зі світовими іменами

Студенти університету отримали унікальну можливість відвідувати лекції всесвітньовідомих науковців і експертів у різних галузях.

❕ Зокрема, лекції з економіки читатиме Ерік Райнерт — один з найвідоміших економістів, власник успішної промислової компанії Matherson-Selig і автор бестселера «Як багаті країни стали багатими... і чому бідні країни лишаються бідними».

❕ Про світ нанотехнологій можна буде дізнатися на лекціях Юрія Гогоці — хіміка зі світовим ім’ям, професора, директора Інституту наноматеріалів Університету Дрекселя, США.

❕ КПІшники зможуть послухати Ернста Ульріха фон Вайцзеккера — науковця зі списку «100 найкращих світових інтелектуалів сучасності», почесного президента Римського клубу, ексспівголови Міждержавної групи Програми ООН з довкілля, автора бестселерів «Межі приватизації» та «Фактор п’ять».

📋 Для участі в проєкті потрібно зареєструватися на сайті ( https://ugf.academy/ ) і відвідувати лекції.

‼️ Увага! КПІшники, які зареєструються й прослухають лекції, зможуть зарахувати здобуті знання за процедурою визнання результатів, отриманих у межах інформальної та неформальної освіти.

Цей проєкт став можливим завдяки ініціативі Фонду Василя Хмельницького Ukrainian Global Faculty. Мета ініціативи — залучити викладачів з усього світу, щоб надати українським студентам доступ до найкращих онлайн-лекцій і майстер-класів.

‼️ Участь за умови реєстрації безплатна.