Вітаємо Тимура Биканова з успішним закінченням навчання у весняно-літній школі German Ukrainian Technology Transfer University Spring School

Наш випускник бакалаврату спеціальності 132 Матеріалознавство успішно пройшов стажування у Німеччині де навчався створювати власні бізнес стартапи!!!

Вітаємо бакалавра кафедри ФМТО Тимура Биканова з успішним закінченням навчання у весняно-літній школі German Ukrainian Technology Transfer University Spring School (GUTT.USS), що проходила у Julius-Maximillians-University of Wűrsburg.

Протягом школи наш студент працював над власним стартапом "Greenhouse of the future", де запроваджуються наші новітні розробки у сфері "розумних" та "інтелектуальних" матеріалів, а також технології майбутнього для ресурсозбереження та автономної роботи без втручання людини.

Пишаємося нашим студентом, бажаємо подальших успіхів і запрошуємо Тимура на подальше навчання до магістратури!

Кафедра Фізичного матеріалознавства та термічної обробки