ph_kpi_1.jpeg
Інститут матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона

Запрошуємо на навчання
за сучасними освітніми програмами
на БЮДЖЕТ!

Запрошуємо на навчання
за сучасними освітніми програмами
на БЮДЖЕТ!

Новий інститут значно розширює перспективи виконання великих стратегічних наукових і освітніх проєктів державного та міжнародного рівнів, скорочення процесу отримання інноваційного конкурентного продукту.

Запрошуємо на навчання
за сучасними освітніми програмами
на БЮДЖЕТ!

Центр електронно-променевих технологій

Обладнання:
• Установка СВ – 112 для електронно-променевого зварювання деталей різної форми зі сталі, нікелевих сплавів і сплавів з титану та алюмінію товщинною 0,05–20 мм. Також обладнання дозволяє проводити зварювання виробів з молібдену та вольфраму товщиною 0,1–5 мм, проводити термічну обробку виробу та наносити покриття. Процес формування покриття полягає в напіканні або наплавленні функціонального матеріалу на поверхню основи. Даний метод дозволяє мінімізувати вплив температури на матеріал виробу і забезпечити мінімальну пористість, максимальне зчеплення покриття з основою та отримувати металеві, металокерамічні та керамічні покриття товщиною до 2 мм.

 

 СВ – 112

  • Установка СВ – 112 забезпечено системою «RASTR 6» для візуального контролю за процесом зварювання і укомплектовано стаціонарною гарматою потужністю до 6 кВт, двох-координатним столом (Х-Х’ і Y-Y’ з переміщення ±150 мм) та універсальним обертачем.                                                                     
  • Вакуумна система установки СВ - 112 дозволяє досягати в камері зварювання з розмірами 600х600х600 мм робочих тисків (2•10-4 мбар), в автоматичному режимі, не більш ніж за 5хв.
  • Апаратура електронно-променева ЭЛА- 6 призначена для однопрохідного зварювання у вакуумі вуглецевих сталей товщиною до 10мм, титану і його сплавів товщиною до 20мм, алюмінію і його сплавів товщиною до 25мм, термічної обробки, плавлення. Максимальні розміри зразків 100х100х50.

 

ЭЛА 6

  • Вакуумний універсальний пост ВУП-5М призначений для отримання плівок з різних матеріалів методами магнетронного, резистивного, електронно-променевого розпилення, а також для підготовки об'єктів, досліджуваних за допомогою електронної мікроскопії або інших аналітичних приладів.

ВПУ 5м

  • Електрошафа вакуумна СНВС80/350. Призначена для сушки і нагріву різних матеріалів в вакуумі та атмосфері повітря при температурі до 350°С.

Завідувач лабораторії:

 Сисоєв Максим Олександрович (персональний кабінет)

 Асистент кафедри ВТМПМ

 Зразок заяви на проведення досліджень (pdf)

 Контакти:

 (044) 454-91-56

 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Кабінети №010, № 023

 м. Київ, вул. Політехнічна, 35. Навчальний корпус №9 КПІ ім. Ігоря Сікорського.

© 2021 ІМЗ ім. Є. О. Патона