Участь студентів освітнього процесу під час правового режиму воєнного стану

Минуло два тижні з початку відновлення навчання в умовах воєнного стану. На виконання п. 6.8 Наказу №НУ/5/2022 від 22 березня 2022 року "Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу під час правового режиму воєнного стану" випускові кафедри через кураторів груп здійснюють постійний моніторинг можливостей студентів брати участь в освітньому процесі. Як показали результати опитування студентів НН ІМЗ ім. Є.О. Патона протягом перших двох тижнів навчання, переважна більшість (93,9 %) опитаних студентів обрали в основному синхронну модель взаємодії при навчанні у дистанційному режимі. Серед важливих особливостей слід зазначити, що жоден із опитаних студентів не звернулися із заявами щодо отримання індивідуальних графіків навчання та академічних відпусток. За рішенням кафедр 3 студентам четвертого курсу бакалаврату (0,9 %), з якими не вдалося встановити зв'язок, було надано індивідуальний графік навчання до 10.06.2022.
Якщо у вас змінюються життєві обставини і ви не можете приймати участь в освітньому процесі, обов'язково повідомте про це куратора групи – адміністрація кафедр та інституту повинні володіти об’єктивною інформацією, щоб належним чином її відпрацьовувати.