Захист Упатова Микити Ігоровича

25 листопада 2021 р.

в ІМЗ ім. Є.О. Патона

на кафедрі високотемпературних матеріалів та порошкової металургії відбувся захист

на здобуття ступеня доктора філософії (PhD) з галузі знань 13 «Механічна інженерія» за спеціальністю 132 «Матеріалознавство».

Вітаємо Упатова Микиту Ігоровича, як першого в історії ІМЗ ім. Є.О. Патона здобувача PhD - наукового ступеня доктора філософії, який успішно захистив дисертацію

«Одержання, структура та властивості спрямовано закристалізованих сплавів систем B4C-NbB2-SiC і B4C-TaB2-SiC»

зі спеціальності 132 Матеріалознаство.

Науковий керівник – д.т.н., проф., завідувач кафедри ВТМ та ПМ Юрій Іванович Богомол.

Бажаємо Микиті Ігоровичу блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!