ІМЗ ім. Є.О. Патона на конференції "Digitalization & Innovation of Training Delivery Across Europe"

Співробітники ІМЗ ім. Є.О. Патона взяли участь в онлайн конференції Digitalization & Innovation of Training Delivery Across Europe,
присвяченій обговоренню результатів проєктів WELDONE та DIGIMAN:

Проєкт WELDONE спрямований на застосування сучасних методик викладання для навчання зварювальників.

Проєкт DIGIMAN має на меті розробку низки матеріалів, які заклади вищої освіти зможуть використати для навчання магістрантів у галузі цифрового виробництва.
Співробітники ІМЗ ім. Є.О. Патона обговорили участь у новій програмі Pact for Skills.