Дистанційний режим проведення освітнього процесу з 25 жовтня 2021

УВАГА!

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, відповідно до рішення Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 21.10.2021, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації та з врахуванням листа Міністерства освіти і науки України №1/9-558 від 21.10.2021:
   • всі форми навчання з 25.10.2021 до 15.11.2021 в КПІ ім. Ігоря Сікорського перевести в дистанційний режим (для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і довузівської підготовки);
   • режим проведення освітнього процесу забезпечити згідно з розкладом занять та графіком освітнього процесу;
   • ввести режим карантину в гуртожитках студмістечка.

Більше:
  Регламентом організації освітнього процесу в дистанційному режимі.