Вітаємо з Днем Незалежності України!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВИПУСКНИКИ, СТУДЕНТИ, ДРУЗІ, СПІВВІТЧИЗНИКИ!

Вітаємо зі святом – 30-ю річницею Незалежності України!

Щиросердечно вітаю Вас із Днем Незалежності! Нинішнє свято особливе для кожного громадянина України, незалежно від віросповідання, місця проживання, мови спілкування. 30 років Незалежності підтвердили наше непереборне прагнення до справедливості, право визначати власну долю, бути творцями свого кращого майбутнього, відстоювати територіальну цілісність, крок за кроком розбудовувати свою європейську державу!

День Незалежності України – це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. Це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбутнє повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

«Ти у мене єдина!» Цим змістом, висловленим у офіційному слогані свят, пронизані усі урочисті події, що передують Дню Незалежності. В ньому – сутність і зміст патріотичного ставлення до своєї країни, до Неньки-України! Ми маємо бути єдині і у ратній, і в мирній справі. Бо лише в єдності – сила! Бо лише в порозумінні – мир! Бо лише у плідній праці – процвітання нації!

Тож бажаю у ці святкові, урочисті дні усім і кожному завжди бути патріотами України! Мужності і працьовитості, процвітання і здоров’я! І обов’язково чудового, піднесеного настрою Вам і Вашим родинам!

Шануймося друзі, бо ми того варті! І пам’ятаймо слова Шевченка: “В СВОЇЙ ХАТІ СВОЯ Й ПРАВДА, І СИЛА, І ВОЛЯ…”

Юрій СИДОРЕНКО,
в.о. директора Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона.