Списки зарахованих до ІМЗ ім. Є.О. Патона 2021р

Списки зарахованих з 01 вересня 2021 до Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О.Патона

на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти (денна форма навчання):

спеціальність 136 Металургія

Списки зарахованих з 01 вересня 2021  до Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О.Патона на перший курс за державним замовленням на основі здобутого ОКР «молодший спеціаліст», ОР «молодший бакалавр», ОПС «фаховий молодший бакалавр»:

спеціальність 132 Матеріалознавство

Списки зарахованих з 01 вересня 2021 на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти (заочна форма навчання):