Вітання Лободи Петра Івановича з нагоди присвоєння звання Академіка Національної академії наук України

Шановний Петре Івановичу!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди присвоєння Вам почесного звання Академіка Національної академії наук України!

Все своє життя Ви присвятили розвитку матеріалознавства України, створенню та підтримці матеріальної бази інженерно-фізичного факультету і КПІ, підготовці декількох поколінь інженерів, магістрів, кандидатів, аспірантів та докторів наук. Тому це звання – є визнанням заслуг за Вашу багаторічну віддану працю. Для нас Ви є прикладом послідовного і наполегливого руху до вершин професіоналізму та особливого ставлення до молодого покоління.

Щиро зичимо Вам, Петре Івановичу, довгих років життя, миру й добробуту, сімейного затишку. Підтримки однодумців та вдячних учнів, подальших наукових і творчих звершень! Нехай Ваше прагнення йти вперед слугує Вам джерелом нових інтересів та цілей, а невичерпна енергія, оптимізм і надалі були Вашими постійними супутниками!

Колектив ІМЗ ім. Є.О. Патона