Пішов із життя відомий вчений Хижняк Віктор Гаврилович

Інститут матеріалознавства та зварювання  ім. Є.О. Патона з глибокою скорботою повідомляє, що 27 квітня 2021 року раптово на 73 році пішов із життя Хижняк Віктор Гаврилович – відомий вчений у галузі металознавства та термічної обробки, доктор технічних наук, професор «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

Світла пам'ять про Хижняка Віктора Гавриловича  – видатного вченого, педагога, колегу, принципового і відповідального працівника, чудову людину – назавжди залишиться в серцях його колег, учнів та друзів.

Церемонія поховання відбудеться 30 квітня 2021 р.

на Берковецькому кладовищі м. Києва, орієнтовний час поховання 12:00. Для підтвердження точного часу телефонуйте 29.04.21 р. після 13:00 за тел. (095-758-55-78 Іра)

Колектив кафедри Металознавства та термічної обробки