Міжнародний форум «Green Talents – International Forum for High Potentials in Sustainable Development» запрошує всіх охочих до участі в програмі 2021 року. Для цього слід поділитися своїми інноваційними ідеями та розпочати тривалу співпрацю з німецькими науковими установами та міжнародними дослідниками.

• Відвідування 7-денного віртуального наукового форуму у жовтні 2021 року:

- «наукові сесії» з провідними німецькими закладами, установами та компаніями.

- віртуальні зустрічі з німецькими експертами для обговорення перспектив подальших спільних досліджень.

- великий спектр семінарів, присвячений просуванню наукової кар'єри;

• повністю оплачене наукове стажування в Німеччині тривалістю до трьох місяців в організації за вашим вибором у 2022 році;
  • необмежений доступ до мережі випускників престижної програми «Green Talents».

Заявки приймаються від магістрантів, докторантів і постдоків, а також від молодих фахівців, які пропрацювали за фахом не більше трьох років (без урахування досвіду роботи за фахом в процесі отримання наукового ступеня).

Кандидат повинен вільно володіти англійською мовою і мати широкі наукові знання. Він не має бути громадянином Німеччини, постійно чи тимчасово проживати в Німеччині в момент подання заявки.

Прийом заявок закінчується 19 травня 2021 року о 14:00

Більше інформації за ПОСИЛАННЯМ