День відкритих дверей ІМЗ 10 квітня 2021р

10 квітня, у день КПІАбітFest, ви матимете унікальну можливість отримати відповіді на свої запитання, дізнатися від запрошених фахівців про можливості в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Поспілкуватися із нашими представниками. Це подорож у світ київської політехніки!

10 квітня о 10.00 починаємо з головного:

• 5 кроків до мети: Як вступити до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році? Все про вступ, подання заяв та оригіналів документів у 2021 році
  • Академічна мобільність: можливості для студентів
  • Військова кафедра КПІ ім. Ігоря Сікорського
  • Про проживання в гуртожитках університету
  • Цікаве від студентів

Де: YouTube

НЕ ПРОПУСТІТЬ!

вже о 1310

Ви зможете поспілкуватись з представниками

ІНСТИТУТУ МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА ТА ЗВАРЮВАННЯ ім. Є.О. ПАТОНА

(Картинка клікабельна)

📍 Де: у Zoom (Ідентифікатор конференції: 876 1453 5052)

Завантажуйте додаток Zoom

Під час зустрічі ви дізнаєтесь про сучасні освітні програми, за якими ми навчаємо,про найбільш яскраві досягнення по створенню нових матеріалів і технологій, які змінили світ і життя людини на краще, про академічну мобільність наших студентів, працевлаштування та багато цікавого.