День пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій

Сьогодні 28 листопада Україна вшановує заморених голодом і політичних репресій хвилиною мовчання або молитвою.

Зауважимо, кожного року в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв трьох голодоморів – Голодомору 1932 – 1933 років та масових голодів 1921 – 1923 і 1946 – 1947 років.

Голодомор 1932-1933 років - одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, не підлягає забуттю…

Всі українці можуть долучитися до акції "Запали свічку пам’яті": о 16:00 провести хвилину мовчання та поставити на підвіконня запалену свічку.