Привітання З Днем народження Петра Івановича Лободи!

Шановний Петро Іванович!

Прийміть від всього колективу ІМЗ ім. Є.О. Патона, найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження і найтепліші слова глибокої поваги.

Ви все своє життя присвятили улюбленій справі, без втоми працювали і працюєте для розвитку науки і на благо Інженерно-фізичного факультету, а зараз Інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона, подаючи приклад унікальної працездатності і вірності обраному шляху. Ваші наукові досягнення – безцінний внесок у розвиток вітчизняної, світової науки та промисловості України!

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.

Зичимо Вам невпинного руху вперед, нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення і творчими перемогами. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.