Списки зарахованих з 21 вересня 2020 року на перший курс

Списки зарахованих з 21 вересня 2020 року на перший курс за державним замовлення на основі здобутого ОКР «молодший спеціаліст» — денна та заочна форми навчання

ІМЗ — Інститут матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона — 131 Прикладна механіка (денна форма), 132 Матеріалознавство (денна форма), 136 Металургія (денна форма)

ІМЗ — Інститут матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона — 132 Матеріалознавство (заочна форма)

Списки зарахованих з 21 вересня 2020 року на перший курс за державним замовлення на основі повної загальної середньої освіти — денна та заочна форми навчання

ІМЗ ім. Є. О. Патона 131 Прикладна механіка Завантажити
ІМЗ ім. Є. О. Патона 132 Матеріалознавство Завантажити