Навчально-науковий інститут матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона
imz_foto_131a_x_1.jpg
imz_foto_131b_x_1.jpg
imz_nano_top_x_6.jpeg
imz_foto_136_x_1.png
imz_foto_131b_x_3.jpg
imz_foto_136_x_2.png
imz_foto_132b_x_2.jpg
imz_foto_132_3.jpg
imz_foto_131a_x_2x.jpg
imz_foto_132b_x_1.jpg
imz_foto_136_3.png
previous arrow
next arrow

132 МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО

136 МЕТАЛУРГІЯ

131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА

Інформація щодо поселення в гуртожиток

Шановні студенти!
 
Доводимо до вашого відома розпорядження щодо алгоритму поселення до гуртожитків студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Враховуючи загострення епідеміологічної ситуації в країні та місті Києві, з метою забезпечення виконання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо недопущення поширення пандемії COVID-19, організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину на час дії дистанційного режиму організації освітнього процесу та на підставі рішення Ради з поселення студентів та аспірантів від 20.08.2020 розроблено Розпорядження "Про забезпечення протиепідемічних заходів при поселенні у студентські гуртожитки" (telegra.ph).
 
Згідно з вимогами МОЗ, максимальний обсяг поселення студентів в гуртожитки на час дії дистанційного режиму організації освітнього процесу – 2500 осіб. Рішення щодо поселення приймають комісії з поселення факультету/інституту.
Також, зауважимо, що студентам 2-4 курсу бакалаврат і 2 курсу магістратури, які не будуть поселені, але проживали в гуртожитках – буде автоматично заброньоване ліжко-місце, яке здобувач освіти займав раніше. Поселитися такі студенти зможуть при сприятливій епідеміологічній ситуації та переході на змішану/ традиційну форму навчання.
 
Відповідні заяви на поселення на ім'я в.о. директора ІМЗ ім. Є.О. Патона Петра ЛОБОДИ разом із необхідними документами просимо надсилати до 13:00 години 28.08.2020 року відповідальним особам на електронну пошту:
Степанов Денис Володимирович (для ЗФ):
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380976904087
 
Лесик Дмитро Анатолійович (для кафедри Лазерної техніки та комп'ютеризованих процесів фізико-технічної обробки матеріалів):
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380962077977
 
Дудка Олександр Іванович (для ІФФ):
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380505457984
 
На підставі рішень комісій з поселення інституту буде подаватися до дирекції студмістечка перелік студентів, що пропонуються для поселення з додаванням документів, що підтверджують їх підстави.
При формуванні переліку студентів, які пропонуються для поселення буде враховуватися:
1. Їх відношення до пільгових категорій.
2. Фактичне проживання у гуртожитку у літній період, право на яке було надане студенту за вашою рекомендацією (за результатом персонального розгляду та з урахуванням обставин, що призводять до необхідності перебування у кампусі університету), а також підтвердження актуальності цих обставин.
3. Підтверджена відсутність доступу до Інтернету (відсутність покриття у місці проживання), що унеможливлює дистанційне навчання.
Більш детальніше тут:
Порядок поселення до гуртожитків КПІ ім. Ігоря Сікорського на час дії дистанційного режиму організації освітнього процесу.