Освітня програма «Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій»

Освітня програма «Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій»

Освітня програма орієнтована на потреби виробництва в інженерному супроводженні процесів отримання нероз’ємних з’єднань та функціональних поверхонь і надає сучасні компетенції, необхідні для створення наукових засад розвитку зварювання, лазерних та споріднених технологій. Широка застосовність цих технологій в усіх галузях сучасного виробництва визначає необхідність отримання студентами ґрунтовної і широкої фундаментальної підготовки. Практична орієнтованість підготовки забезпечена сучасною лабораторною базою для опанування основних способів механізованого, автоматизованого та роботизованого зварювання. Студенти мають можливість брати участь у програмах подвійного диплому з закордонними університетами Європи та Південної Америки і отримання кваліфікації Міжнародного інженера зі зварювання.

Студенти мають можливість стажуватися в провідних наукових центрах різних країн світу.

На випускників чекає цікава та високооплачувана робота на промислових підприємствах енергетики, авіації, електроніки та у сфері ІТ, криміналістиці, медицині, фармацевтичному виробництві та в наукових установах в Україні та за кордоном.