Навчально-науковий інститут матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона
imz_foto_131a_x_1.jpg
imz_foto_131b_x_1.jpg
imz_nano_top_x_6.jpeg
imz_foto_136_x_1.png
imz_foto_131b_x_3.jpg
imz_foto_136_x_2.png
imz_foto_132b_x_2.jpg
imz_foto_132_3.jpg
imz_foto_131a_x_2x.jpg
imz_foto_132b_x_1.jpg
imz_foto_136_3.png
previous arrow
next arrow

132 МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО

136 МЕТАЛУРГІЯ

131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА

Вітаємо переможців та учасників конкурсу наукових робіт студентів та аспірантів «Наукова і студентська молодь у вирішенні інноваційних завдань металургії, матеріалознавства, екології, безпеки життєдіяльності та енергоефективності»

У період з 20 січня по 30 квітня 2020 року інженерно-фізичний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» спільно з Українською Асоціацією виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції (УкрФА) проводив конкурс наукових робіт студентів і аспірантів «Наукова і студентська молодь у вирішенні інноваційних завдань металургії, матеріалознавства, екології, безпеки життєдіяльності та енергоефективності».
 
 
Основними завданнями Конкурсу було:
- виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;
- стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;
- популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
- залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю;
- формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, проектах;
- пошуки шляхів вдосконалення технологій вітчизняного виробництва;
- стимулювання наукової молоді до співпраці з реальним сектором економіки.
 
УкрФА планувала провести урочисте нагородження учасників конкурсу на ІХ Міжнародній феросплавній конференції УкрФА «Ключові аспекти електрометалургійної галузі». Але враховуючи складну епідеміологічну ситуацію та ймовірність другої хвилі спалаху вірусу восени цього року, а також для уникнення можливої шкоди здоров’ю учасникам конференції, прийнято рішення перенести Конференцію попередньо на квітнень 2021 року.

Не зважаючи на це УкрФА прийняла рішення провести урочисте нагородження переможців конкурсу наукових робіт студентів і аспірантів «Наукова і студентська молодь у вирішенні інноваційних завдань металургії, матеріалознавства, екології, безпеки життєдіяльності та енергоефективності» у вересні 2020 року на базі Національної металургійної академії Украіни у м. Дніпро. Тож всіх учасників конкурсу буде запрошено на урочисте нагородження, а також відвідування одного з феросплавних заводів. Більш детальна інформація з'явиться наприкінці серпня.
 
Оргкомітет.