Участь представників НН ІМЗ ім. Є.О. Патона у конференції «Зварювання та споріднені технології 2024»

imz_paton_conf_1.jpg
imz_paton_conf_2.jpg
imz_paton_conf_3.jpg
imz_paton_conf_4.jpg

Представники НН ІМЗ ім. Є.О. Патона – директор д.ф.-м.н. І.А. Владимирський, голова вченої ради д.т.н. А.В. Мініцький, завідувач кафедри зварювального виробництва д.т.н. В.В. Квасницький, завідувач кафедри лазерної техніки та фізико-технічних технологій к.т.н. О.Д. Кагляк – взяли участь у роботі VII Міжнародної конференції «Зварювання та споріднені технології 2024», яку було організовано Інститутом електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України і проведено з 7 по 10 жовтня у м. Яремче.
Вельми вдячні організаторам конференції за надану можливість представити результати власних досліджень, ознайомитися з останніми досягненнями у галузі, поспілкуватися з колегами і обговорити перспективи подальшої співпраці!