Навчально-науковий інститут матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона
imz_foto_131a_x_1.jpg
imz_foto_131b_x_1.jpg
imz_nano_top_x_6.jpeg
imz_foto_136_x_1.png
imz_foto_131b_x_3.jpg
imz_foto_136_x_2.png
imz_foto_132b_x_2.jpg
imz_foto_132_3.jpg
imz_foto_131a_x_2x.jpg
imz_foto_132b_x_1.jpg
imz_foto_136_3.png
previous arrow
next arrow

132 МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО

136 МЕТАЛУРГІЯ

131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА

Запрошуємо прийняти участь у IX Міжнародній Самсонівській конференції «Матеріалознавство тугоплавких сполук» (MSRC-2024)

Запрошуємо вас взяти участь у IX Міжнародній Самсонівській конференції  «Матеріалознавство тугоплавких сполук» (MSRC-2024), яка відбудеться 27-30 травня 2024 р. в м.Київ, Україна.

Організаторами конференції є Українське матеріалознавче товариство ім. І.М. Францевича, Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. 

Тематика конференції «MSRC-2024», яка традиційно проводиться кожні два роки у Києві, включає широкий спектр матеріалознавчих питань від фундаментальних основ сучасного матеріалознавства тугоплавких сполук до практичного використання розроблених матеріалів. Проведення міжнародної наукової конференції має на меті створення професійного середовища для обміну думками та останніми науковими результатами в області матеріалознавства тугоплавких сполук, сприяння налагодженню зв'язків між ученими-матеріалознавцями та промисловими підприємствами, а також розширенню участі українських вчених у міжнародних наукових програмах. 

У рамках конференції «MSRC-2024» заплановано ключові доповіді за тематиками секцій,  усні доповіді та стендові презентації. 

Конференція відбудеться в очному форматі з основним місцем проведення в Інституті проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича (м. Київ, Україна). Також передбачено можливість онлайн участі. 

Більш детально ознайомитись з умовами участі можна на сайті конференції.  У разі виникнення питань звертайтеся за e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

З повагою, 

оргкомітет конференції «MSRC-2024»