Лекція Остапа Згалат-Лозинського на тему «Сучасні тренди матеріалознавства: адитивне виробництво та технології електроспікання»

imz_ph_01.jpg
imz_ph_02.jpg
imz_ph_03.jpg

19 жовтня 2023 р. в навчально-науковому інституті матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона відбулася науково-популярна лекція на тему «Сучасні тренди матеріалознавства: адитивне виробництво та технології електроспікання», яку прочитав заступник директора Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України доктор технічних наук Остап Згалат-Лозинський.

Лекція відбулася в рамках відновлення програми академічних читань, метою якої є ознайомлення здобувачів вищої освіти та співробітників НН ІМЗ ім. Є.О. Патона з сучасними напрямами науково-дослідної та інноваційної роботи установ Національної академії наук України фізико-матеріалознавчого профілю.

І перший досвід виявився вдалим – тематика лекції викликала високу зацікавленість серед студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників нашого інституту: присутніми було більше 80 слухачів, ще 20 приєдналися до лекції в режимі онлайн, а після завершення доповіді мали місце велика кількість запитань, жвава дискусія і гучні аплодисменти доповідачу.

Сподіваємося, що результатом проведення даного заходу також стане те, що здобувачі вищої освіти НН ІМЗ ім. Є.О. Патона будуть частіше обирати ІПМ ім. І.М. Францевича як базову організацію для проходження практики та підготовки кваліфікаційних робіт.

Ще раз висловлюємо вдячність д.т.н. О.Б. Згалат-Лозинському за люб’язну згоду завітати до НН ІМЗ ім. Є.О. Патона і приступаємо до організації наступного науково-популярного заходу.