Громадське обговорення освітніх програм зі спеціальності 136 МЕТАЛУРГІЯ

Шановні студенти, аспіранти, викладачі!

З метою реалізації вимог Системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського та оновлення освітніх програм підготовки фахівців кафедрою запроваджено громадське обговорення.

До співпраці запрошуються роботодавці, випускники ЗВО, студенти, аспіранти, викладачі, представники академічної спільноти та фахові експерти.
Пропонується всім зацікавленим та небайдужим надати свої зауваження та пропозиції щодо вдосконалення освітнього процесу через заповнення гугл-форми з 17 жовтня по 21 листопада 2022 р:

БАКАЛАВРІВ

МАГІСТРІВ

ДОКТОРІВ ФІЛОСОФІЇ

Після обговорення проектною групою будуть переглянуті надані зауваження та пропозиції.

Відповідність та ефективність освітнього процесу на думку студентів, випускників і роботодавців, є визначення сильних і слабких сторін освітніх програм і використання цих даних для її перегляду.

Дякуємо за співпрацю!

Краще майбутнє робимо разом!